BRAMY GARAŻOWE Nowa generacja

BRAMY GARAŻOWE Nowa generacja

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszuiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.


Generic placeholder image

Bramy garażowe NOVOFERM

Generic placeholder image

Firma Novoferm już od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji wielu rodzajów bram i drzwi stosowanych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Szeroki wybór różnych wersji wykonania, wykończeń, sterowników i opcji instalacji oznacza, że zawsze znajdą Państwo rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Oferujemy obsługę całego procesu – począwszy od doradztwa, poprzez projektowanie, wykonanie i montaż, a skończywszy na pomocy w pracach budowlanych, jeśli jest potrzebna. Dbamy oczywiście o wszystkie aspekty bezpieczeństwa, łącznie z odpowiednimi normami i przepisam prawnymi – w ten sposób oszczędzając klientom wiele pracy.

Zobacz więcej
Generic placeholder image

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI

Generic placeholder image

WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie. Wytrwale realizujemy nasze aspiracje i cele, którymi jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji światowego lidera branży bram i ogrodzeń. Jesteśmy skoncentrowani na stałym rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności, w pełni zachowując odpowiedzialność społeczną.

Zobacz więcej

ODKRYJ DOSKONAŁOŚĆ


Brama na pilota to dziś oczywisty wybór. Jednak aby rozwiązanie to zapewniało komfort i bezpieczeństwo użytkowania bramy, konieczne jest zastosowanie odpowiedniego napędu. Nowoczesny design i dodatkowe funkcje to jedno. Najważniejsza jest moc napędu, konstrukcja uwzględniająca miejsce mocowania oraz zabezpieczenia pilota lub w razie awarii prądu.

Generic placeholder image

Bramy garażowe KRISPOL

Generic placeholder image

KRISPOL Sp. z o.o. jest producentem, działającym na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Obraliśmy za cel tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Od zawsze łączyliśmy ze sobą doskonałą jakość, bezpieczeństwo i elastyczność, której brakowało w ofercie konkurencji. Była to odważna decyzja, wymagająca determinacji i konsekwencji. Oferta produktów firmy zwiększała się z roku na rok, a jej rozwój był od 2003 roku wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Do dziś realizujemy swoje plany, chcąc być bliżej potrzeb klientów i ich wizji idealnego domu.

Zobacz więcej
Generic placeholder image

Bramy garażowe NITUS

Generic placeholder image

Historia działania firmy sięga połowy lat 90-tych. Początek działalności był związany ze stolarką okienną. W 2007 roku w efekcie przemian i nowych inwestycji powstaje firma pod pełną nazwą P.P.H.U. "NITUS" Piotr Nowak jako producent i dystrybutor w sektorze bram segmentowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jednocześnie inwestując w rozwój naszej firmy oraz wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracowników.

Zobacz więcej

NOWA DEFINICJA BEZPIECZEŃSTWA


Poszczególne systemy, które składają się na bezpieczną bramę zależą od siebie i współgrają jednocześnie z niektórymi częściami konstrukcji. Tak jak stałe osłony prowadnic, ruchome osłony rolek, zintegrowana osłona wału sprężyn, boczne osłony wału i sprężyn oraz elastyczne, wewnętrzne osłony w miejscu łączenia paneli.

Generic placeholder image

Bramy garażowe LEGBUDGARGULA

logobramylegbudgargula

Wszystkie wyroby naszej firmy produkowane są w sposób profesjonalny, co możliwe jest dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, urządzeniom nowej generacji sukcesywnie wzbogacanym o nowe technologie. Inwestujemy z uwagi na chęć ciągłego podnoszenia standardów jakości, a także z uwagi na rosnące wymagania naszych klientów. Wszystkie nasze wyroby (czyli bramy i ogrodzenia) produkowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa, a ich jakość jest potwierdzona znakiem CE oraz szeregiem certyfikatów.

Zobacz więcej

Super ciepła brama garażowa